RSS Dom na predaj Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Rodinný dům na prodej Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Family house na sale Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Családi ház na eladás Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Kostolište nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Kostolište. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Typ: Druh: Zoradiť podľa:
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Ponúkame na kúpu novostavbu nízkoenergetického 4. izbového rodinného domu /časť dvojdomu / - Alej Martina Benku v Kostolišti.

Rodinný dom, Predaj, Kostolište - Alej Martina Benku.
Advokátska a realitná kancelária Vám ponúka : -2 rodinné domy, ktoré sú súčasťou dvojdomu, v tichom, nádhernom prostredí pri lese. /novostavba rodinného domu s dvomi bytovými jednotkami / Lokalita : Alej Martina Benku v obci Kostolište, srdce Záhorskej nížiny, vzdialenosť do Malaciek je 2,5 km a do Bratislavy je to 30 km. / 30 minút autom do Bratislavy / Lokalita sa nachádza v...
Predaj Rodinný dom 100 m2 Kostolište Detail 145 000,00 EUR (4 368 270,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia