RSS Dom na predaj Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Rodinný dům na prodej Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Family house na sale Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Családi ház na eladás Kostolište  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Kostolište nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Kostolište. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Typ: Druh: Zoradiť podľa:
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Ponúkame na kúpu nízkoenergetickú novostavbu štvorizbového RD, časť dvojdomu, na Agátovej ulici, Alej Martina Benku, Kostolište.

Rodinný dom, Predaj, Kostolište - Alej Martina Benku - Agátová ulica.
Ponúkame Vám na kúpu za TOP cenu : - skolaudovanú kvalitnú novostavbu nízkoenergetického - 4. izbového RD, / časť dvojdomu / na Agátovej ulici v Aleji Martina Benku v Kostolišti, v stave - Holodom. / pravá časť domu / Obhliadky : Dušan Ferienčík : 0911 766124 a 0903 766124 Žiadna provízia-sme vlastníci nehnuteľnosti. Právny servis : JUDr. Marta Ferienčíková, advokátka, ...
Predaj Rodinný dom 99 m2 Kostolište Detail 120 000,00 EUR (3 615 120,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia