RSS Kancelárie na prenájom Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Administrative premises na lease Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Petržalka nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Petržalka. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Typ: Druh: Zoradiť podľa:
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájmeme : kancelárie 16 m2 a 32 m2. Bezproblemové parkovanie. Optický internet.

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Bratislava - Petržalka - Gogoľova
Prenajmeme kancelárie na Gogoľovej ulici: /dobré parkovacie možnosti, optický internet v cene/ -výťah, recepcia, vchod a výťah na čip. -veľkosti : 16 m2 a 32 m2 -ceny: 16 m2 za 165 € a 32 m2 za 310 € / + DPH pre platcov DPH / -7 dňová prevádzka Dobré parkovacie možnosti - pred budovou zdarma, nachádza sa v blizkosti centra mesta , Vienna Gate, žel.stanice Petržálka , Aupark,...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 16 m2 Bratislava - Petržalka Detail 165,00 EUR/mesiac (4 970,79 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia