RSS Kancelárie na prenájom Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Administrative premises na lease Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Bratislava - Petržalka  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Petržalka nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Petržalka. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Typ: Druh: Zoradiť podľa:
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Prenájmeme : kancelárie 16 m2 a 32 m2. Bezproblemové parkovanie. Optický internet v cene nájmu.

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Bratislava - Petržalka - Gogoľova
Prenajmeme kancelárie na Gogoľovej ulici: /dobré parkovacie možnosti, optický internet v cene nájmu / -výťah, recepcia, vchod a výťah na čip. -veľkosti : 16 m2 / 175 € /mesiac + DPH/ a 32 m2 -7 dňová prevádzka Dobré parkovacie možnosti - pred budovou zdarma, nachádza sa v blizkosti centra mesta , Vienna Gate, žel.stanica - Petržálka , Aupark, hraničný prechod BERG. / do centra...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 16 m2 Bratislava - Petržalka Detail 175,00 EUR/mesiac (5 272,05 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia