RSS Kancelárie na prenájom Bratislava - Staré Mesto  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Kanceláře, administrativní prostory na pronájem Bratislava - Staré Mesto  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Administrative premises na lease Bratislava - Staré Mesto  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Büros, verwaltungsräume na vermietung (angebot) Bratislava - Staré Mesto  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o. Irodák, adminisztrációs helységek na bérlet Bratislava - Staré Mesto  IMMO REAL ESTATE spol. s  r. o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Komerčné priestory na prenájom Bratislava - Staré Mesto. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Typ: Druh: Zoradiť podľa:
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Kancelárie v atraktívnej lokalite na prenájom.

Kancelárie, administratívne priestory, Prenájom, Bratislava - Staré Mesto - Mickiewiczova - Širšie centrum.
Advokátska a realitná kancelária Vám ponúka na prenájom : - veľký 6 izbový byt - kancelárske miestnosti / 6 x /, ústredné kúrenie, teplá voda-24 hodín denne vo výbornej lokalite a s dobrou dostupnosťou - v byte je nová kuchynská linka - sprcha, 2 x toaleta /mužská a ženská/, vnútorné žalúzie, byt je po kompletnej rekonštrukcii - PC zásuvky sú zálohované 30 minút - výťah - v prílohe sa...
Prenájom Kancelárie, administratívne priestory 250 m2 Bratislava - Staré Mesto Detail 900,00 EUR/mesiac (27 113,40 Sk/mesiac)
Predošlá 1 Ďalšia